Záhrada je miestom vášho oddychu, oázou pokoja, kde načerpáte nové sily. Je to priestor, v ktorom si po celý rok môžete vychutnávať harmóniu tvarov, farieb a vôní a objavovať čarovnú rozmanitosť zákutí.

Špecializujeme sa na záhrady prírodného charakteru. Dokážeme do nich citlivo zakomponovať prvky, ktoré si sami určíte. Pracujeme pre všetých, ktorí obdivujú neopozerané a pritom citlivé a vkusné riešenia exteriérov.

Ku každému riešeniu pristupujeme individuálne - tak, aby sme naplnili vaše požiadavky. Naša ponuka sa nezužuje len na služby a práce uvedené na tejto stránke, dokážeme totiž v okolí vášho domu realizovať prakticky akýkoľvek projekt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JAZIERKO

najlepšie oživí okolie vášho príbytku. Podľa vášho výberu pre vás vytvoríme ľubovoľné okrasné jazierko, jazierko na plávanie alebo okrasné mokrade, jazierko prírodného vzhľadu, moderne dizajnované areály, orientálne (japonské alebo kórejské) riešenia úpravy vodných plôch a ich okolia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FONTÁNA

predstavuje životodarnú vodu v jej udivujúcej dynamike. Ponúkame vám množstvo tvarov a technických riešení, ako skrotiť živel a pripraviť potešenie pre vaše oči. V rôznych veľkostiach, aj vo forme drobných studničiek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RYBNÍK

sa stane sídlom vašich plávajúcich miláčikov. Našou filozofiou je, aby nebol len akýmsi "akváriom na vzduchu", ale bol prirodzeným prostredím rastlín a živočíchov, ktoré pre tento priestor vyberiete sami na základe našich odborných odporúčaní.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKALKA

- mnohí si myslia, že jej stavbu zvládnu aj sami. Ponúkame vám pri jej navrhovaní a osadzovaní množstvo odborných rád a riešení. Či už sa rozhodnete nechať všetko na nás alebo uprednostníte našu asistenciu pri vašej predstave, sme vám úplne k dispozícii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NAPÁJADLO PRE VTÁKY

pre vás znamená vytvorenie príjemného prostredia pre "najveselší orchester vo vašom okolí". Naša znalosť prírodného prostredia mnohých druhov vtáctva a ich správania sú zárukou, že sa čoskoro vaša záhrada stane pokojným odpočívadlom pred drobné spevavé vtáctvo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OHNISKO

ponímame vždy ako výzvu - ponechávame fascinujúcemu živlu jeho osobitosť a zároveň zachovávame najprísnejšie bezpečnostné opatrenia. Či už sa rozhodnete stráviť večer opekaním lahôdok s rodinou alebo dáte prednosť romantickému posedeniu pri gitare so skupinkou priateľov, ohnisko je vzrušujúcou príležitosťou.